Beha Amprobe LM-120 LM-120 Fénymérő 1 - 200000 lx
Gyártó: Beha Amprobe
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Beha Amprobe LM-120 LM-120 Fénymérő 1 - 200000 lx
Termékazonosító: 944466
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 138 990 Ft/db)
138 990 Ft
| Méret | (H x Sz x Ma) 29 x 55 x 80 mm |
|---|---|
| Magasság | 80 mm |
| Hossz | 29 mm |
| Szélesség | 55 mm |
| Mérési tartomány, megvilágítás erőssége | 1 - 200000 lx |
| Kalibrált | Gyári standard (tanúsítvány nélkül) |
| Kijelző | LED-es |
| Mérő funkció | Megvilágítás |
| Mérési tartomány, megvilágítás erőssége (max.) | 200000 lx |
| Mérési tartomány, megvilágítás erőssége (min.) | 1 lx |
| Megvilágítás erősségének mérési pontossága | 5 % |
| Súly | 220 g |
| Termék típus | Fénymérő |
| Termékazonosító | 944466 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Beha Amprobe |
| Cikkszám | 1372741 |
| Súly | 434 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.