Mérővezeték adapterek, átalakítók
Beha Amprobe DAA-16 Mérőadapter CEE dugó, 16 A, 5 pólusú - Alj, 4 mm
Gyártó: Beha Amprobe
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Beha Amprobe DAA-16 Mérőadapter CEE dugó, 16 A, 5 pólusú - Alj, 4 mm
Termékazonosító: 905085
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 86 990 Ft/db)
86 990 Ft
| Csatlakozó típus A | CEE dugó, 16 A, 5 pólusú |
|---|---|
| Csatlakozó típus B | Alj, 4 mm |
| Gyártói szám | DAA-16 |
| Termék típus | Mérőadapter |
| Termékazonosító | 905085 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Beha Amprobe |
| Cikkszám | 1372733 |
| Súly | 188 g |
| Vonalkód | 95969371681 |
Mérővezeték adapterekkel és átalakítókkal egyszerűen és gyorsan csatlakoztathatja mérőműszereit különböző kábelcsatlakozókhoz. A Mueller Electric, Voltcraft, HT Instruments, Electro PJP és Benning márkák széles választéka biztosítja a megfelelő megoldást minden igénynek. Legyen szó mini laposbiztosíték adapterekről, 4mm-es banándugós kábellel ellátott átalakítókról vagy villás kábelsaru adapterekről, nálunk megtalálja a megfelelőt.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.