Bauser 666.6 üzemóra számláló 12-24V, DC
Gyártó: Bauser
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Üzemóra számláló DIN sínekhez, 660-as sorozat Beépítési méret (Ma x Szé) 90 mm x 36 mm Jellemzők: Bepattintós rögzítés elosztóba építéshez · Csavaros szorítókMűszaki adatok: Be...
Termékazonosító: 138201
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 12 990 Ft/db)
12 990 Ft
Beépítési méret (Ma x Szé) 90 mm x 36 mm
Jellemzők:
Bepattintós rögzítés elosztóba építéshez · Csavaros szorítók
Műszaki adatok:
Bemeneti feszültség: 12 - 24 V/DC · Beépítési méret: (Ma x Szé) 90 mm x 36 mm · Gyártói szám: 666.6 · Méret, magasság: 90 mm · Méret, szélesség: 36 mm · Számjegymagasság: 4 mm · Számtartomány: 99999.99 · Visszaállás: Nem · Védelmi típus: IP65
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 36 x 90 x 60 mm |
|---|---|
| Gyártói szám | 666.6/008-022-0-1-001 |
| Számjegymagasság | 4 mm |
| Mélység | 60 mm |
| Magasság | 90 mm |
| Szélesség | 36 mm |
| Védelmi típus | IP65 |
| Kalibrált | Gyári standard (tanúsítvány nélkül) |
| Beépítési méret | (Ma x Szé) 90 mm x 36 mm |
| Számtartomány | 99999.99 |
| Visszaállás | Nem |
| Bemeneti feszültség | 12 - 24 V/DC |
| Termékazonosító | 138201 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bauser |
| Cikkszám | 121442 |
| Súly | 87 g |
| Vonalkód | 4016138329322 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.