Kerek DC üzemóra számláló, 12-24 VDC, Bauser 266.2
Gyártó: Bauser
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
12/24V-os DC üzemóra számlálóJárműtechnikához is használhatóNem nullázhatóIP65 védelemmelBeépítési méret: Ø 52 mmJellemzők: Sima előlap · Csíptetős csatlakozásMűszaki adatok: Bemeneti feszülts...
Termékazonosító: 138145
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 9 990 Ft/db)
9 990 Ft
Járműtechnikához is használható
Nem nullázható
IP65 védelemmel
Beépítési méret: Ø 52 mm
Jellemzők:
Sima előlap · Csíptetős csatlakozás
Műszaki adatok:
Bemeneti feszültség: 12-24 V/DC · Beépítési méret: Ø 52 mm · Gyártói szám: 266.2 · Számjegymagasság: 3,6 mm · Számtartomány: 0 à 99 999,99 · Visszaállás: Nem · Védelmi típus: IP65 · Átmérő: 56 mm
| Méret | (Ø x Mé) 56 mm x 59 mm |
|---|---|
| Gyártói szám | 266.2/008-022-0-1-001 |
| Számjegymagasság | 3,6 mm |
| Mélység | 59 mm |
| Átmérő | 56 mm |
| Védelmi típus | IP65 |
| Kalibrált | Gyári standard (tanúsítvány nélkül) |
| Beépítési méret | Ø 52 mm |
| Számtartomány | 99999.99 |
| Visszaállás | Nem |
| Bemeneti feszültség | 12 - 24 V/DC |
| Termékazonosító | 138145 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bauser |
| Cikkszám | 121311 |
| Súly | 58 g |
| Vonalkód | 4016138329308 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.