Üzemóra számláló 12-24VDC, Bauser 262.2
Gyártó: Bauser
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Üzemóra számláló - 262.2 Beépítési méret 45 x 22 mm Az üzemelési, futási idő pontos számon tartására. A vele szállított rögzítővel egyszerűen felszerelhető.Műszaki adatok: Bemeneti feszül...
Termékazonosító: 137528
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 9 690 Ft/db)
9 690 Ft
Beépítési méret 45 x 22 mm
Az üzemelési, futási idő pontos számon tartására. A vele szállított rögzítővel egyszerűen felszerelhető.
Műszaki adatok:
Bemeneti feszültség: 12 - 24 V/DC · Beépítési méret: 45 x 22 mm · Gyártói szám: 262.2 · Méret, magasság: 22 mm · Méret, szélesség: 48 mm · Számjegymagasság: 3.5 mm · Számtartomány: 0 à 99 999.99 · Visszaállás: Nem · Védelmi típus: IP65
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 48 x 22 x 62 mm |
|---|---|
| Gyártói szám | 262.2/008-022-0-1-001 |
| Számjegymagasság | 3.5 mm |
| Mélység | 62 mm |
| Magasság | 22 mm |
| Szélesség | 48 mm |
| Védelmi típus | IP65 |
| Kalibrált | Gyári standard (tanúsítvány nélkül) |
| Beépítési méret | 45 x 22 mm |
| Számtartomány | 0 - 99999,99 óra |
| Visszaállás | Nem |
| Bemeneti feszültség | 12 - 24 V/DC |
| Termékazonosító | 137528 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bauser |
| Cikkszám | 109414 |
| Súly | 52 g |
| Vonalkód | 4016138329254 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.