Basetech LD-12-15 LED transzformátor Állandó feszültségű 15 W 1.25 A Bútorhoz alkalmas, Túlfeszültség kategória,, Gyúlékony felületekre szerelhető 1 db
Gyártó: Basetech
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Basetech LD-12-15 LED transzformátor Állandó feszültségű 15 W 1.25 A Bútorhoz alkalmas,#####Überspannung,#####Montage auf entflammbaren Oberflächen 1 dbBasetech LD-12-15 LED transzformá...
Termékazonosító: 911132
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 490 Ft/db)
4 490 Ft
Basetech
LD-12-15
LED transzformátor
Állandó feszültségű
15 W
1.25 A
Bútorhoz alkalmas,#####Überspannung,#####Montage auf entflammbaren Oberflächen
1 db
Basetech LD-12-15 LED transzformátor 15 W 12 V/DC 1,25 A
Kimenet 12 VDC / 1,25 A
15 watt teljesítmény
SELV védelmi osztály II (biztonsági törpefeszültség)
Gyúlékony felületekre alkalmas
Bútorokon való használatra jóváhagyva
A LED transzformátor állandó 12 V kimeneti feszültséget biztosított.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Túlmelegedés elleni védelem
Túlterhelés- és túlfeszültségvédelem, rövidzárlatvédelem
Technical specifications:
Product.PlasticfreePackaging: #####PlastikfreieVerpackung · Bemeneti feszültség (max.): 240 V/AC · Bemeneti feszültség (min.): 220 V/AC · Certifikációk: SELV Class II · Csatlakozó: Csavaros kapocs · Hőmérséklet (max.): 40 °C · Hőmérséklet (min.): 0 °C · Kimeneti áram (max.): 1.25 A · Kivitel (LED meghajtó): Állandó feszültségű · LED meghajtó jellemzők: Bútorhoz alkalmas,#####Überspannung,#####Montage auf entflammbaren Oberflächen · Méret, hossz: 90 mm · Méret, magasság: 24 mm · Méret, szélesség: 40 mm · Teljesítmény (max.): 15 W · Védelmi osztály: II,EMV · F · MM,IP20 · Üzemi feszültség: 12 V/DC
Package contents:
Hálózati adapter,Használati útmutató
Note:
Fontos információk!
Kérjük, ne méretezze a LED-illesztőprogram / LED transzformátort túl kicsi!
Válasszon egy LED-illesztőprogramot / LED transzformátort, amely kb. 1/3 több energiát (watt) tartalmaz.
A LED-meghajtó terhelésének meghatározó tényezője nem a LED gyártó Watt specifikációja, hanem a LED tényleges áramfelvétele (erősítők).
Figyelembe kell venni, hogy a beáramló áram jelentősen magasabb.
| Méret | (H x Sz x Ma) 90 x 40 x 24 mm |
|---|---|
| Certifikációk | SELV Class II |
| Kimeneti áram (max.) | 1.25 A |
| Kimenő áram (max.) kerekítve | 1.25 A |
| Védelmi osztály | II |
| Védelmi osztály | EMV · F · MM |
| Védelmi osztály | IP20 |
| Magasság | 24 mm |
| Hossz | 90 mm |
| Szélesség | 40 mm |
| Teljesítmény tartomány | 15 W (max) |
| Csatlakozó | Csavaros kapocs |
| Jellemzők | Bútorhoz alkalmas |
| Jellemzők | Túlfeszültség kategória, |
| Jellemzők | Gyúlékony felületekre szerelhető |
| Kivitel | Állandó feszültségű |
| Bemeneti feszültség (max.) | 240 V/AC |
| Bemeneti feszültség (min.) | 220 V/AC |
| Teljesítmény (max.) | 15 W |
| Üzemi feszültség | 12 V/DC |
| Hőmérséklet (max.) | 40 °C |
| Hőmérséklet (min.) | 0 °C |
| Termék típus | LED transzformátor |
| Termékazonosító | 911132 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Basetech |
| Cikkszám | 2265915 |
| Súly | 64 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.














Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.