LED-es, akkus munkalámpa 10 W 900 lm, Basetech BT-2238078
Gyártó: Basetech
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Basetech BT-2238078 LED (egyszínű) Munkalámpa 10 W 900 lm LED munkalámpa 10 W 900 lmAkkus üzemVillogó fény funkció útszéli vészhelyzetek eseténFényerő: 900 lumenPor...
Termékazonosító: 890531
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 7 990 Ft/db)
7 990 Ft
Basetech
BT-2238078
LED (egyszínű)
Munkalámpa
10 W
900 lm
LED munkalámpa 10 W 900 lm
Akkus üzem
Villogó fény funkció útszéli vészhelyzetek esetén
Fényerő: 900 lumen
Por- és cseppálló (IP64 védelmi osztály)
Powerbank funkció
A fogantyú 180°-ban elforgatható és állványként használható
Kompakt, nagy teljesítményű és sokoldalú
A robusztus és újratölthető Basetech LED munka lámpa ideális társ minden kézműves és barkácsolás rajongó számára: 900 lumen fényerővel tökéletes körülményeket teremt még sötét műhelyek vagy garázsok megvilágításához. Az akkumulátor működése megakadályozza a bosszantó kábelek kioldódásának veszélyét munka közben is. És kiválóan vágja a kültéri figurát is: kompakt méretének köszönhetően a vízálló lámpa kiválóan alkalmas az építkezésre vitelre.
Sürgősségi műveletekhez és az akkumulátorok gyengítéséhez
A 180 ° -kal elforgatható fogantyú szilárd alapot ad a Basetech LED munkafényszóróhoz, és villogó fény funkciója olyan SOS lámpává változtatja, amely gyorsan kéznél van, ha vészhelyzet vagy baleset merül fel az út mentén. Egy másik gyakorlati funkció: Ha az okostelefon akkumulátora lemerül, akkor a fény még egy erőteljes energiaellátó bankként is szolgál a vészhelyzeti töltéshez.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Méret (HxSxM): 173 x 12 x 45 mm
Súly: 630 g
LED-ek: 10W COB központú + 3W COB gyűrű alakú (anyaga: ABS + alumínium)
Égési idő: kb. 2,5 óra (10 W COB)
Égési idő: kb. 8 óra (3W COB)
Égési idő: kb. 24 óra (villogó vészhelyzet)
Töltési idő: kb. 12 óra
Teljesítménybank kapacitás: teljes 4400 mAh
Technical specifications:
Product.PlasticfreePackaging: #####PlastikfreieVerpackung · 2021-es energiahatékonysági osztályok: n.rel. · Elem-/akkutechnológia: Lítiumion · Fényforrás típus: LED (egyszínű) · Fényáram: 900 lm · Kapacitás (mAh, Ah): 4400 mAh · Munkalámpa jellemzők: Levehető talp,Jelzőfény,USB kimenet · Méret, hossz: 118 mm · Méret, magasság: 48 mm · Méret, szélesség: 160 mm · Színhőmérséklet: 6000 K · Súly: 368 g · Teljesítmény: 10 W · Tötési idő: 7 h · Védelmi osztály: IP64 · Üzemi feszültség: 5 V/DC
Package contents:
Munkafényszóró beépített akkumulátorral
USB-kábel
Használati útmutató
| Méret | (H x Sz x Ma) 118 x 160 x 48 mm |
|---|---|
| Jellemzők | Levehető talp |
| Jellemzők | Jelzőfény |
| Jellemzők | USB kimenet |
| Technológia | Lítiumion |
| Üzemi feszültség | 5 V/DC |
| Színhőmérséklet | 6000 K |
| Súly | 368 g |
| Kapacitás | 4400 mAh |
| Tötési idő | 7 óra |
| Teljesítmény | 10 W |
| Fényáram | 900 lm |
| Szélesség | 160 mm |
| Magasság | 48 mm |
| Hossz | 118 mm |
| Védelmi osztály | IP64 |
| Energiahatékonysági osztály | nem relatív |
| Fényforrás típus | LED |
| Fenntarthatóság / környezetbarát tulajdonság | Műanyagmentes csomagolás |
| Termék típus | Munkalámpa |
| Termékazonosító | 890531 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Basetech |
| Cikkszám | 2238078 |
| Súly | 369 g |
| Vonalkód | 4064161028262 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.