WiFi-s endoszkópkamera, szonda Ø 8 mm, hossz: 10 m, Basetech BSK-2100
Gyártó: Basetech
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
WiFi-s endoszkópkamera, szonda Ø 8 mm, hossz: 10 m, Basetech BSK-2100WiFi-s endoszkópkamera, szonda Ø 8 mm, hossz: 10 m, Basetech BSK-2100WLAN bázisú kép- és videóátvitel Android / iOS appra vagy PC szoftverreKamera kábel hossz: 1...
Termékazonosító: 898523
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 15 990 Ft/db)
15 990 Ft
WiFi-s endoszkópkamera, szonda Ø 8 mm, hossz: 10 m, Basetech BSK-2100
WLAN bázisú kép- és videóátvitel Android / iOS appra vagy PC szoftverreKamera kábel hossz: 10 m
IP67 védett kameraszonda, 8 mm átmérővel
Beállítható LED-es fény, 8 db LED-del
Kicsi és kézbeillő
Android és iOS készülékekkel kompatiblis WiFi endoszkóp, USB csatlakozóval. Az Endoszkóp egy 2 MP-s CMOS kamera érzékelővel rendelkezik. A kamerafej és a félmerev kábel IP67 szerint védett. A 8 mm-es kamera 8 db beállítható LED-del rendelkezik.
Jellemzők:
Képfelbontás: 640 x 480, 1280 x 960, 1600 x 1200, 1920 x 1440 · Videófelbontás: 640 x 480, 320 x 240 · Beépített akku (550 mAh) · Képmező: 70° · Automatikus fehér kiegyenlítés és kioldó · Videó formátum: MP4 · Képfrekvencia: 25 kép/mp · Frekvenciatartomány: 2,4-2,4835 GHz · Átviteli távolság (látóvonal): 5 - 10 m
Műszaki adatok:
Endoszkóp jellemzők: WiFi · Kamera felbontás: 1600 x 1200 Pixel · Látómező: 70 ° · Méret, hossz: 94 mm · Méret, magasság: 21 mm · Méret, szélesség: 22 mm · Szonda átmérő: 8 mm · Szondahossz: 10 m · Súly: 270 g
Szállítás tartalma:
1 db BSK-2100 endoszkóp,1 db WiFi box,1 db kampó,1 db mágnes,1 db külső tükör,1 db USB kábel,Használati útmutató
Figyelem:
Szükséges applikáció:
Android/iOS: HD wifi Endoskop
| Szonda átmérő | 8 mm |
|---|---|
| Szondahossz | 10 m |
| Jellemzők | WiFi |
| Kamera felbontás | 1600 x 1200 pixel |
| Látómező | 70 ° |
| Súly | 270 g |
| Méret | (H x Sz x Ma) 94 x 22 x 21 mm |
| Hossz | 94 mm |
| Szélesség | 22 mm |
| Magasság | 21 mm |
| Gyártói szám | BSK-2100 |
| Fenntarthatóság / környezetbarát tulajdonság | Műanyagmentes csomagolás |
| Termék típus | Szerviz kamera |
| Termékazonosító | 898523 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Basetech |
| Cikkszám | 2109094 |
| Súly | 462 g |
| Vonalkód | 4053199958085 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.