Kiforrasztó páka beépített ónszippantó pumpával 230 V 40 W 450 °C, Basetech LWK-211
Gyártó: Basetech
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
BaseTech kiforrasztópáka, 230 V 40 WKét eszköz egy áron230 V/40 W-os fűtésBeépített ónszippantóA Basetech kiforrasztópáka 230 V, 40 W fűtéssel, két készülék egy készülék áráért! Kiforrasztópáka beépített fűtéssel a forrasztóci...
Termékazonosító: 883430
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 590 Ft/db)
4 590 Ft
Két eszköz egy áron
230 V/40 W-os fűtés
Beépített ónszippantó
A Basetech kiforrasztópáka 230 V, 40 W fűtéssel, két készülék egy készülék áráért! Kiforrasztópáka beépített fűtéssel a forrasztócinn tiszta és egyszerű eltávolításáért.
Műszaki adatok:
Forrasztóhegy típus: Ceruza forma · Forrasztópáka jellemzők: Ónszippantó pumpával,Forrasztóheggyel · Hőmérséklet (max.): 450 °C · Méret, hossz: 265 mm · Méret, magasság: 33 mm · Méret, szélesség: 32 mm · Súly: 220 g · Teljesítmény (max.): 40 W · Termék típus: Kiforrasztó páka · Tápellátás: Hálózatról üzemeltetett · Üzemi feszültség: 230 V
| Hőmérséklet (max.) | 450 °C |
|---|---|
| Méret | (H x Sz x Ma) 265 x 32 x 33 mm |
| Súly | 220 g |
| Magasság | 33 mm |
| Hossz | 265 mm |
| Szélesség | 32 mm |
| Jellemzők | Ónszippantó pumpával |
| Jellemzők | Forrasztóheggyel |
| Forrasztóhegy típus | Ceruza forma |
| Tápellátás | Hálózatról üzemeltetett |
| Teljesítmény (max.) | 40 W |
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Termék típus | Kiforrasztó páka |
| Termékazonosító | 883430 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Basetech |
| Cikkszám | 2108259 |
| Súly | 273 g |
| Vonalkód | 4053199960309 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.












Minden rendben zajlott,bátran ajánlom az eladót!
tomkomarom –
Korrekt,gyors vétel volt! Köszönöm
daszkalosz –
Elegedett vagyok
szalmi76 –
Minden rendben ment,ajánlom.
nadavid99 –
Ha lehetne több csillagot adni, akkor adnék 7-et tuti. Nagyon gorsan reagáltak, gyorsan meg is kaptam az arut, ráadásil ez az eszköz mind minőségében, mind pedig használhatóságában messze felülmúlja az árát és a többi eszközt, amit eddig használtam. NAGYON AJÁNLOM, máskor is fogok Tőlük vásárolni ez biztos!
AntalJani71 –
Nagyon korrekt, megbízható partner, szívből ajánlom mindenkinek !
ujozsi77 –
A rendelt termék pár napon belül megérkezett és megfelelt a leirásnak. Ajánlom :)
Norrecito –
Minden rendben ment! Ajánlom!
gajtib –
Minden jól ment.
aprojozsef –
Mindenkinek ajánlom az eladót gyors,rugalmas,megbízható!Az adás-vétel rendben lezajlott.
momo1982 –