AS Schwabe CEE áramelosztó STECKY 1 400V CEE 60504 400 V 16 A
Gyártó: as - Schwabe
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
AS Schwabe CEE áramelosztó STECKY 1 400V CEE 60504 400 V 16 A STECKY teljesítményelosztó 400V Irobusztus ház rendkívül törésálló speciális műanyagbólerős fém kerettesztelve a DIN VDE 0620-2-1, IEC 60309, DIN EN 50525-2 szerint...
Termékazonosító: 916160
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 39 990 Ft/db)
39 990 Ft
STECKY teljesítményelosztó 400V I
robusztus ház rendkívül törésálló speciális műanyagból
erős fém keret
tesztelve a DIN VDE 0620-2-1, IEC 60309, DIN EN 50525-2 szerint
IP44: védett idegen testek és fröccsenő víz ellen
Nagy szilárdságú speciális műanyagból készült ház. Kábelcsévélővel és hordozó fogantyúval porszórt fémből.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Bemenetek: 1 CEE dugó 16 A, 5 pólusú · Bemenetek (CEE elosztó): #####CEE-Stecker 16 A 5polig · CEE aljak száma: 2 · Csatlakozó típus A (illetve bemenetek): CEE dugó, 16 A, 5 pólusú · Csatlakozó típus B (illetve kimenetek): CEE alj, 16 A, 5 pólusú,Védőérintkezős csatlakozóaljzat · Engedélyek, szabványok: A DIN VDE 0620-1, ICE 60309, EN 60439-4, DIN VDE 0282-4 szabvány szerint tesztelt · Kimenetek: 2 CEE 16 A aljzat, 5-pólusú, 4 db 16 A aljzat (230 V) · Kimenetek (CEE elosztó): CEE alj 16 A 5 pólusú,Védőérintkezős alj · Kivitel: STECKY 1 · Kábel típus DIN/VDE szerint: H07RN-F 5G 2,5 mm² · Kábelhossz: 2.00 m · Méret, hossz: 25 cm · Méret, magasság: 36 cm · Méret, szélesség: 22 cm · Névleges bemeneti feszültség: 400 V · Névleges bemeneti áram: 16 A · Névleges kimeneti feszültség: 400 V · Pólusszám: 5 · További műszaki adatok: 11kW · Védelmi típus: IP44 · Védőérintkezős dugaljak száma: 4
| CEE aljak száma | 2 |
|---|---|
| Csatlakozó típus A | CEE dugó, 16 A, 5 pólusú |
| Csatlakozó típus B | CEE alj, 16 A, 5 pólusú |
| Csatlakozó típus B | Védőérintkezős csatlakozóaljzat |
| Bemenetek | 1 CEE dugó 16 A, 5 pólusú |
| Kimenetek | 2 CEE 16 A aljzat, 5-pólusú, 4 db 16 A aljzat (230 V) |
| Névleges bemeneti feszültség | 400 V |
| Névleges kimeneti feszültség | 400 V |
| Névleges bemeneti áram | 16 A |
| Védelmi típus | IP44 |
| Kábelhossz | 2.00 m |
| Kábel típus | H07RN-F 5G 2,5 mm² |
| Szabványok | A DIN VDE 0620-1, ICE 60309, EN 60439-4, DIN VDE 0282-4 szabvány szerint tesztelt |
| Védőérintkezős dugaljak száma | 4 |
| Termék típus | CEE áramelosztó |
| Termékazonosító | 916160 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | as - Schwabe |
| Cikkszám | 617565 |
| Súly | 2.934 kg |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.