Hálózati spirálkábeles hosszabbítókábel, fehér, 2,5 m, HO5VV-F 3 G 1,5 mm², AS Schwabe 70412
Gyártó: AS Schwabe
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Védőérintkezős spirálkábel, fehérA kábel rugalmasan az adott munkahosszhoz és kb. 2,5 méterig nyújtható.Műszaki adatok: Alkalmazási terület: Beltér · Csatlakozó típus A (illetve bemenetek): Védőérintkezős hajlított dugó ·...
Termékazonosító: 37833
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 8 490 Ft/db)
8 490 Ft
A kábel rugalmasan az adott munkahosszhoz és kb. 2,5 méterig nyújtható.
Műszaki adatok:
Alkalmazási terület: Beltér · Csatlakozó típus A (illetve bemenetek): Védőérintkezős hajlított dugó · Csatlakozó típus B (illetve kimenetek): Védőérintkezős alj · Dugó kivitel: egyoldalt hajlított · Kábel kivitel: Áram Hosszabbítókábel · Kábel típus DIN/VDE szerint: H05VV-F 3G 1,5 mm² · Kábelhossz: 2.50 m · Névleges áram: 16 A · Szín: Fehér · Vezeték alkalmazás: Áram · Vezeték jellemzők: Spirálkábel · Védelmi típus: IP20 · Üzemi feszültség: 230 V/50 Hz
| Kivitel | Hosszabbítókábel |
|---|---|
| Csatlakozó típus A | Védőérintkezős hajlított dugó |
| Dugó kivitel | egyoldalt hajlított |
| Csatlakozó típus B | Védőérintkezős csatlakozóaljzat |
| Kábel típus | H05VV-F 3G 1,5 mm² |
| Kábelhossz | 2.50 m |
| Jellemzők | Spirálkábel |
| Üzemi feszültség | 230 V/50 Hz |
| Alkalmazási terület | Beltér |
| Védelmi típus | IP20 |
| Szín | Fehér |
| Vezeték alkalmazás | Áram |
| Névleges áram | 16 A |
| Terhelhetőség (max.) | 3600 W |
| Kábeltípus | H05VV-F 3 G 1,5 mm² |
| Névleges áram | 16 A |
| Keresztmetszet | 1,5 mm² |
| Termék típus | Áram Hosszabbítókábel |
| Termékazonosító | 37833 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | AS Schwabe |
| Cikkszám | 612986 |
| Súly | 421 g |
| Vonalkód | 4011160704123 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.