AS Schwabe CEE áramelosztó S 10 60806 400 V 32 A
Gyártó: as - Schwabe
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
AS Schwabe CEE áramelosztó S 10 60806 400 V 32 A Szilárd gumi elosztószalag S 10 32 ABemenet: 1 db CEE dugó 400 V, 32 A, 5 tűs 2 m hosszú H07RN-F 5G6 nehéz gumiköpenyes kábellelKimenet: 2 db CEE aljzat 400 V, 16 A, 5 tűsBiztos...
Termékazonosító: 916539
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 131 990 Ft/db)
131 990 Ft
Szilárd gumi elosztószalag S 10 32 A
Bemenet: 1 db CEE dugó 400 V, 32 A, 5 tűs 2 m hosszú H07RN-F 5G6 nehéz gumiköpenyes kábellel
Kimenet: 2 db CEE aljzat 400 V, 16 A, 5 tűs
Biztosítékvédelem: 2 db C 16 A megszakító, 3 pólusú
Ház rendkívül robusztus tömör gumiból
IP44: védett idegen testek és fröccsenő víz ellen
Tápcsík tömör gumiházzal és 2 m-es csatlakozó kábellel.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Bemenetek: 1 CEE dugó, 32 A, 5 pólusú · Bemenetek (CEE elosztó): #####CEE-Stecker 32 A 5polig · CEE aljak száma: 2 · Csatlakozó típus A (illetve bemenetek): CEE dugó, 32 A, 5 pólusú · Csatlakozó típus B (illetve kimenetek): CEE alj, 16 A, 5 pólusú · Engedélyek, szabványok: A DIN VDE 0620-1, az IEC 60309, az EN 60439-4, a DIN VDE 0282-4 szabvány szerint tesztelve · Kimenetek: 2 CEE csatlakozó, 16 A, 5 pólusú · Kimenetek (CEE elosztó): CEE alj 16 A 5 pólusú · Kivitel: S10+: 400V/32A/5-pólus/22kW - Kimenetek: 2 · Kábel típus DIN/VDE szerint: H07RN-F 5G 6 mm² · Kábelhossz: 2.00 m · Méret, hossz: 51 cm · Méret, magasság: 25 cm · Méret, szélesség: 13 cm · Névleges bemeneti feszültség: 400 V · Névleges bemeneti áram: 32 A · Névleges kimeneti feszültség: 400 V · Pólusszám: 5 · További műszaki adatok: A DIN VDE 0620-1, IEC 60309, DIN 50525-2 szerint tesztelve · Védelmi szint: 2 MCB C 16 A, 3-pólusú · Védelmi típus: IP44
| CEE aljak száma | 2 |
|---|---|
| Csatlakozó típus A | CEE dugó, 32 A, 5 pólusú |
| Csatlakozó típus B | CEE alj, 16 A, 5 pólusú |
| Bemenetek | 1 CEE dugó, 32 A, 5 pólusú |
| Kimenetek | 2 CEE csatlakozó, 16 A, 5 pólusú; |
| Névleges bemeneti feszültség | 400 V |
| Névleges kimeneti feszültség | 400 V |
| Névleges bemeneti áram | 32 A |
| Védelmi típus | IP44 |
| Kábelhossz | 2.00 m |
| Kábel típus | H07RN-F 5G 6 mm² |
| Védelmi szint | 2 MCB C 16 A, 3-pólusú |
| Szabványok | A DIN VDE 0620-1, az IEC 60309, az EN 60439-4, a DIN VDE 0282-4 szabvány szerint tesztelve |
| Kivitel | S10 |
| Termék típus | CEE áramelosztó |
| Termékazonosító | 916539 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | as - Schwabe |
| Cikkszám | 551717 |
| Súly | 5.06 kg |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.