AS Schwabe 12613 Sűrített levegős tömlő feltekercselő 12 bar Falra rögzíthető
Gyártó: as - Schwabe
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Automatikus légtömlő orsóRendkívül rugalmas poliuretán tömlő tömlővel.Csatlakozótömlő 1 m + feltekercselő tömlő 15 m.Max. Nyomás 12 bar / 180 psi.Csatlakozás NW 7.2.Ez a szöveg gépi fordítással készült.Műszaki a...
Termékazonosító: 979505
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 60 990 Ft/db)
60 990 Ft
Rendkívül rugalmas poliuretán tömlő tömlővel.
Csatlakozótömlő 1 m + feltekercselő tömlő 15 m.
Max. Nyomás 12 bar / 180 psi.
Csatlakozás NW 7.2.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Műszaki adatok: Belső Ø: 8 mm · Külső átmérő: 12 mm · Méret, hossz: 15 m · Súly: 6.10 kg · Sűrített levegő tömlő jellemzők: Falra rögzíthető · További műszaki adatok: Falvastagság: 2mm · Üzemi nyomás (max.): 12 bar
| Jellemzők | Falra rögzíthető |
|---|---|
| Üzemi nyomás (max.) | 12 bar |
| Belső Ø | 8 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Termék típus | Sűrített levegős tömlő feltekercselő |
| Termékazonosító | 979505 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | as - Schwabe |
| Cikkszám | 1857402 |
| Súly | 5.243 kg |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.