Fűtőkábel 8 m 230V 120W, kültéri/beltéri, Arnold Rak HK-8,0
Gyártó: Arnold Rak
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Fűtőkábel 230 V/ 120 WBel- és kültéren egyaránt alkalmazható Fűtőteljesítmény: 120 WFűtővezeték hossza: 8 mHasználatra kész ellenállás-fűtőkábel, mely megfelel a DIN VDE 0253 előírásainak. Ideális csövek kísérőfűtéseként. A le...
Termékazonosító: 38393
Mennyiségi egység: 8 m / db (Egységár: 2 873.75 Ft/m)
22 990 Ft
Bel- és kültéren egyaránt alkalmazható
Fűtőteljesítmény: 120 W
Fűtővezeték hossza: 8 m
Használatra kész ellenállás-fűtőkábel, mely megfelel a DIN VDE 0253 előírásainak. Ideális csövek kísérőfűtéseként. A legkiválóbb megoldás terráriumok, fóliasátrak, melegágyak, üvegházak stb. fűtésére.
Műszaki adatok:
Csatlakozási mód: Védőérintkezős dugó · Csatlakozóvezeték hossza: 2.0 m · Fagyvédelmi funkció: Nem · Fűtőteljesítmény méterenként: 15 W · Hőmérséklet (max.): 105 °C · Hővezető hossza: 8.0 m · Kábelfektetés: Beltér,Kültér · Szín: Fekete · Teljesítmény: 120 W · Típus (kategória): Fűtőkábel · Védelmi típus: IPX7 · Üzemi feszültség: 230 V
Szállítás tartalma:
Fűtőkábel · Használati útmutató.
| Üzemi feszültség | 230 V |
|---|---|
| Csatlakozó | Védőérintkezős dugó |
| Hővezető hossza | 8.0 m |
| W/m | 15 W |
| Teljesítmény | 120 W |
| Hőmérséklet (max.) | 105 °C |
| Kábelfektetés | Beltér |
| Kábelfektetés | Kültér |
| Fagyvédelem funkció | Nem |
| Vezetékhossz | 2.0 m |
| Szín | Fekete |
| Védelmi típus | IPX7 |
| Termék típus | Fűtőkábel |
| Termékazonosító | 38393 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Arnold Rak |
| Cikkszám | 625818 |
| Súly | 456 g |
| Vonalkód | 4260021872215 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.












Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.