Billenőkapcsoló 1 pólusú BE/KI piros/fekete
Gyártó: Arcolectric
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Billenőkapcsoló, 1 pólusúSzép alakú egypólusú billenőkapcsoló, szerelés "Snap-in-Montage". Műszaki adatok: Anyag: Poliamid 6.6 · Csatlakozó: 6,3 mm-es laposérintkezős dugó · Előlap vastagság: 0.75 - 2.5 mm · Előlapi kivágás...
Termékazonosító: 40863
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 090 Ft/db)
1 090 Ft
Szép alakú egypólusú billenőkapcsoló, szerelés "Snap-in-Montage".
Műszaki adatok:
Anyag: Poliamid 6.6 · Csatlakozó: 6,3 mm-es laposérintkezős dugó · Előlap vastagság: 0.75 - 2.5 mm · Előlapi kivágás: 30 x 11 mm · Felirat/motívum: Piros · Funkciók (kapcsoló/nyomógomb): Reteszelő · Gyártói szám: C1300XBAAG · Ház/gomb szín: Fekete,Piros · Kapcsolási feszültség: 250 V/AC · Kapcsolási állások: 1 x KI/BE · Max. kapcsolási áram: 16 A · Tartalom: 1 db · További műszaki adatok: Csatlakozó érintkező 6,8 x 0,8 mm · bekapcsolási csúcsáram: max. 150 A · engedélyek: ENEC, UL, CSA. · Típus: Billenőkapcsoló · Világítás típus: Nincs
Figyelem:
A kapcsolási helyzet leírásakor a zárójelben lévő értékek azt jelentik, hogy nyomógomb funkcióról van szó.
| Ház/gomb szín | Fekete |
|---|---|
| Ház/gomb szín | Piros |
| Funkciók | Reteszelő |
| Világítás típus | Nincs |
| Kapcsolási állások | 1 x KI/BE |
| Felirat/motívum | Piros |
| Anyag | Poliamid 6.6 |
| Csatlakozó | 6,3 mm-es laposérintkezős dugó |
| Kapcsolási feszültség | 250 V/AC |
| Max. kapcsolási áram | 16 A |
| Előlap vastagság | 0.75 - 2.5 mm |
| Tartalom | 1 db |
| RoHS konform | Igen |
| Előlap kivágás | 30 x 11 mm |
| Gyártói szám | C1300XBAAG |
| Anyag | Poliamid 6.6 |
| Kivitel | 1 pólusú BE/KI |
| Kapcsolási teljesítmény | 16 (4) A/250 V/AC |
| Ház típus | fekete |
| Termék típus | Billenőkapcsoló |
| Termékazonosító | 40863 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Arcolectric |
| Cikkszám | 701400 |
| Súly | 6 g |
| Vonalkód | 2050000220999 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.