Billenőkapcsoló fekete 2 pólusú 0/1
Gyártó: Arcolectric
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Miniatűr billenőkapcsolóBepattintós szerelés ("Snap in Montage").Műszaki adatok: Csatlakozó: 4,8 mm-es laposérintkezős dugó · Előlap vastagság: 0.75 - 3 mm · Előlapi kivágás: 19.2 x 13 mm · Felirat/motívum: 0/I · Funkciók (...
Termékazonosító: 40107
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 190 Ft/db)
1 190 Ft
Bepattintós szerelés ("Snap in Montage").
Műszaki adatok:
Csatlakozó: 4,8 mm-es laposérintkezős dugó · Előlap vastagság: 0.75 - 3 mm · Előlapi kivágás: 19.2 x 13 mm · Felirat/motívum: 0/I · Funkciók (kapcsoló/nyomógomb): Reteszelő · Gyártói szám: H8550VBACA · Ház/gomb szín: Fekete · Kapcsolási feszültség: 250 V/AC · Kapcsolási állások: 2 x KI/BE · Max. kapcsolási áram: 10 A · Tartalom: 1 db · További műszaki adatok: Bekapcsolási áramcsúcs: max. 75 A · dugaszolós csatlakozás: 4,8 x 0,8 mm. · Típus: Billenőkapcsoló · Világítás típus: Nincs
Figyelem:
A kapcsolási helyzet leírásakor a zárójelben lévő értékek azt jelentik, hogy nyomógomb funkcióról van szó.
| Ház/gomb szín | Fekete |
|---|---|
| Funkciók | Reteszelő |
| Világítás típus | Nincs |
| Kapcsolási állások | 2 x KI/BE |
| Felirat/motívum | 0/I |
| Csatlakozó | 4,8 mm-es laposérintkezős dugó |
| Kapcsolási feszültség | 250 V/AC |
| Max. kapcsolási áram | 10 A |
| Előlap vastagság | 0.75 - 3 mm |
| Tartalom | 1 db |
| RoHS konform | Igen |
| Előlap kivágás | 19.2 x 13 mm |
| Gyártói szám | H8550VBACA |
| Kivitel | 2 pólusú BE/KI |
| Megvilágítás | megvilágítás nélkül |
| Kapcsolási teljesítmény | 10 (6) A/250 V/AC |
| Termék típus | Billenőkapcsoló |
| Termékazonosító | 40107 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Arcolectric |
| Cikkszám | 700092 |
| Súly | 4.633 g |
| Vonalkód | 2050000214011 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Gyors, pontos, megbízható partner.
akost84 –