Billenőkapcsoló 1 pólusú BE/KI/BE Arcolectric C1520 VB AAB
Gyártó: Arcolectric
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Billenőkapcsoló, 1 pólusúSzép alakú egypólusú billenőkapcsoló, szerelés "Snap-in-Montage". Műszaki adatok: Anyag: Poliamid 6.6 · Csatlakozó: 6,3 mm-es laposérintkezős dugó · Előlap vastagság: 0.75 - 2.5 mm · Előlapi kivágás...
Termékazonosító: 40102
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 290 Ft/db)
1 290 Ft
Szép alakú egypólusú billenőkapcsoló, szerelés "Snap-in-Montage".
Műszaki adatok:
Anyag: Poliamid 6.6 · Csatlakozó: 6,3 mm-es laposérintkezős dugó · Előlap vastagság: 0.75 - 2.5 mm · Előlapi kivágás: 30 x 11 mm · Felirat/motívum: I/0/II · Funkciók (kapcsoló/nyomógomb): Reteszelő/0/reteszelő · Gyártói szám: C1520 VB AAB · Ház/gomb szín: Fekete · Kapcsolási feszültség: 250 V/AC · Kapcsolási állások: 1 x BE/KI/BE · Max. kapcsolási áram: 16 A · Tartalom: 1 db · További műszaki adatok: Csatlakozó érintkező 6,8 x 0,8 mm · bekapcsolási csúcsáram: max. 150 A · engedélyek: ENEC, UL, CSA. · Típus: Billenőkapcsoló · Világítás típus: Nincs
Figyelem:
A kapcsolási helyzet leírásakor a zárójelben lévő értékek azt jelentik, hogy nyomógomb funkcióról van szó.
| Ház/gomb szín | Fekete |
|---|---|
| Funkciók | Reteszelő/0/reteszelő |
| Világítás típus | Nincs |
| Kapcsolási állások | 1 x BE/KI/BE |
| Felirat/motívum | I/0/II |
| Anyag | Poliamid 6.6 |
| Csatlakozó | 6,3 mm-es laposérintkezős dugó |
| Kapcsolási feszültség | 250 V/AC |
| Max. kapcsolási áram | 16 A |
| Előlap vastagság | 2,5 mm |
| Tartalom | 1 db |
| RoHS konform | Igen |
| Előlap kivágás | 30 x 11 mm |
| Gyártói szám | C1520 VB AAB |
| Anyag | Poliamid 6.6 |
| Kivitel | 1 pólusú BE/KI/BE |
| Kapcsolási teljesítmény | 16 (4) A/250 V/AC |
| Ház típus | fekete |
| Termék típus | Billenőkapcsoló |
| Termékazonosító | 40102 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Arcolectric |
| Cikkszám | 700070 |
| Súly | 6 g |
| Vonalkód | 2050000213892 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Minden rendben ment,ajánlom mindenkinek!
terevesz –