Parkoló órák
APA 30102 Parkoló korong 11 cm x 15 cm Tapadókoronggal
Gyártó: APA
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
APA 30102 Parkoló korong 11 cm x 15 cm Tapadókoronggal
Termékazonosító: 919229
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 090 Ft/db)
2 090 Ft
| Méret | (Sz x Ma) 11 cm x 15 cm |
|---|---|
| Jellemzők | Tapadókoronggal |
| Szélesség | 11 cm |
| Magasság | 15 cm |
| Termék típus | Parkoló korong |
| Termékazonosító | 919229 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | APA |
| Cikkszám | 407415 |
| Súly | 46 g |
A parkoló órák segítenek megkönnyíteni az autóparkolást és elkerülni a drága pótszámlákat. Kínálatunkban megtalálhatók mind elektronikus, mind hagyományos típusú parkoló órák, a népszerű HP Autozubehör, IWH, dnt és APA márkák termékeivel. Válasszon a kényelmes tapadókorongos vagy vízlehúzó törlővel ellátott korongok közül, és tegye parkolását egyszerűbbé!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.