Vészjelzők, felszerelések
APA 31055 Micro Elakadásjelző háromszög (Sz x Ma) 43 cm x 38 cm 1 db
Gyártó: APA
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
APA 31055 Micro Elakadásjelző háromszög (Sz x Ma) 43 cm x 38 cm 1 db
Termékazonosító: 958640
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 190 Ft/db)
5 190 Ft
| Méret | (Sz x Ma) 43 cm x 38 cm |
|---|---|
| Szín | Jelzővörös |
| Súly | 2 kg |
| Tartalom | 1 db |
| Szélesség | 43 cm |
| Magasság | 38 cm |
| Termék típus | Elakadásjelző háromszög |
| Termékazonosító | 958640 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | APA |
| Cikkszám | 1225375 |
| Súly | 491 g |
Autós biztonságának egyik legfontosabb eleme a vészjelzők és felszerelések használata. Berger & Schröter, HP Autozubehör, IWH, WAS és APA márkák széles választékából megtalálhatod a szükséges eszközt, legyen az egy szemkímélő szemüveg éjszakai vezetéshez vagy egy poroltó autóba. A kategóriánkban biztosan megtalálod a megfelelő vészjelzőt és felszerelést, hogy mindig készen állhass bármilyen váratlan helyzetre.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.