Vészjelzők, felszerelések
APA 31050 Mini Elakadásjelző háromszög (Sz x Ma) 45 cm x 48 cm 1 db
Gyártó: APA
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
APA 31050 Mini Elakadásjelző háromszög (Sz x Ma) 45 cm x 48 cm 1 db
Termékazonosító: 958636
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 190 Ft/db)
5 190 Ft
| Méret | (Sz x Ma) 45 cm x 48 cm |
|---|---|
| Szín | Jelzővörös |
| Méret | Mini |
| Tartalom | 1 db |
| Szélesség | 45 cm |
| Magasság | 48 cm |
| Engedélyek, szabványok | ECE R 27 |
| Engedély | R 27 |
| Termék típus | Elakadásjelző háromszög |
| Termékazonosító | 958636 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | APA |
| Cikkszám | 1225366 |
| Súly | 719 g |
Autós biztonságának egyik legfontosabb eleme a vészjelzők és felszerelések használata. Berger & Schröter, HP Autozubehör, IWH, WAS és APA márkák széles választékából megtalálhatod a szükséges eszközt, legyen az egy szemkímélő szemüveg éjszakai vezetéshez vagy egy poroltó autóba. A kategóriánkban biztosan megtalálod a megfelelő vészjelzőt és felszerelést, hogy mindig készen állhass bármilyen váratlan helyzetre.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.