APA 19700 Echtleder Ablakmosó bőr 1 db (H x Sz x Ma) 38 x 38 x 0.2 cm
Gyártó: APA
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
APA 19700 Echtleder Ablakmosó bőr 1 db (H x Sz x Ma) 38 x 38 x 0.2 cm
Termékazonosító: 958635
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 590 Ft/db)
5 590 Ft
| Méret | (H x Sz x Ma) 38 x 38 x 0.2 cm |
|---|---|
| Tartalom | 1 db |
| Magasság | 0.2 cm |
| Hossz | 38 cm |
| Szélesség | 38 cm |
| Kivitel | készült az új-zélandi legfinomabb juhbőrből |
| Felhasználási terület | Autó és háztartás |
| Felhasználás | Szélvédő tisztító kendő |
| Termékazonosító | 958635 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | APA |
| Cikkszám | 1225330 |
| Súly | 85 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.