LED-es zseblámpa, 3 óra, fehér, Ansmann RC2 5101173-510
Gyártó: Ansmann
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Ansmann RC2Beépített akkuKihúzható töltőadapterAkkus zseblámpa beépített NiMH akkucsomaggal, amit a kihúzható töltőadapterrel közvetlenül a dugaszolóaljzatból lehet tölteni. A lámpafej 90°-ban dönthető és így a zseblámpát a padlór...
Termékazonosító: 56223
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 990 Ft/db)
5 990 Ft
Beépített akku
Kihúzható töltőadapter
Akkus zseblámpa beépített NiMH akkucsomaggal, amit a kihúzható töltőadapterrel közvetlenül a dugaszolóaljzatból lehet tölteni. A lámpafej 90°-ban dönthető és így a zseblámpát a padlóra is állíthatja vagy egy mellényzsebbe dughatja.
Így szabadon maradnak a kezei, mégis van egy kedvező árú és környezetbarát fényforrása.
Jellemzők:
3,6 V, 160 mAh NiMH akku · Töltőáram max. 13 mA.
Műszaki adatok:
Anyag: Műanyag · Elem-/akkutechnológia: NiMH · Fényforrás típus: LED · Fényforrások száma: 3 · Fényáram (high): 12 lm · Méret, hossz: 149 mm · Méret, magasság: 30 mm · Méret, szélesség: 44 mm · Szín: Fehér · Súly: 88 g · Súly, megjegyzés: Akkuval · Termék típus: Kézilámpa · Tápellátás: Akkuról üzemeltetett · Világítási időtartam (max.): 3 óra · Világítási távolság (nagy): 20 m · Vízálló: Nem · Üzemi feszültség: 230 V
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Súly | 88 g |
| Technológia | NiMH |
| Méret | (H x Sz x Ma) 149 x 44 x 30 mm |
| Magasság | 30 mm |
| Hossz | 149 mm |
| Szélesség | 44 mm |
| Fényforrások száma | 3 |
| Fényforrás típus | LED |
| Anyag | Műanyag |
| Tápellátás | Akkuról üzemeltetett |
| Anyag | Műanyag |
| Világítási távolság (nagy) | 20 m |
| Világítási időtartam (max.) | 3 óra |
| Fényáram (high) | 12 lm |
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Világítási tartam | 3 óra |
| Típus | RC2 |
| Vízálló | Nem |
| Üzemi feszültség | 230 V/50 Hz |
| Súly megjegyzés | Akkuval |
| Termék típus | Kézilámpa |
| Termékazonosító | 56223 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Ansmann |
| Cikkszám | 868336 |
| Súly | 125 g |
| Vonalkód | 4013674005505 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.