Konnektoros időkapcsoló óra, 2500W, min. 15 perc, IP20, Ansmann 5024063
Gyártó: Ansmann
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Időkapcsoló óra konnektorba2500 W max. kapcsolóteljesítmény2 pólusú lekapcsolásEgyszerű üzembehelyezésGyermekvédelemmelIntelligens idővezérlésű dugaszoló aljzat, amely a hozzá csatlakoztatott fogyasztókat (a fűtőventilátor...
Termékazonosító: 37652
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 590 Ft/db)
6 590 Ft
2500 W max. kapcsolóteljesítmény
2 pólusú lekapcsolás
Egyszerű üzembehelyezés
Gyermekvédelemmel
Intelligens idővezérlésű dugaszoló aljzat, amely a hozzá csatlakoztatott fogyasztókat (a fűtőventilátort, a vasalót, szivattyúkat, a másolót, a kávéfőzőt és sok más fogyasztót) 15 perc és 8 óra között előre beállított üzemidő után automatikusan és megbízhatóan leválasztja az elektromos hálózatról.
Műszaki adatok:
Alkalmazási terület: Beltér · Gyártói garancia: Beküldés-/visszaküldés szolgáltatás · Időkapcsoló óra típus: Digitális · Kapcsolási ciklus: Napi program · Kapcsolási teljesítmény (max.): 2500 W · Kapcsolóprogramok száma: 1 · Kivitel: Digitális · Legrövidebb kapcsolási idő: 15 perc · Max. kapcsolási áram: 10 A · Méret, magasság: 72 mm · Méret, mélység: 40 mm · Méret, szélesség: 72 mm · Nyári-/Téli időátállás: Manuális · Szín: Fekete · Termék típus: Dugalj időzítő · További műszaki adatok: Üzemidők: 15 perc, 30 perc, 1 óra, 2 óra, 4 óra, 8 óra · Védelmi típus: IP20 · Üzemi feszültség: 230 V/AC
| Típus | Digitális |
|---|---|
| Kapcsolási ciklus | Napi program |
| Alkalmazási terület | Beltér |
| Védelmi típus | IP20 |
| Kapcsolási teljesítmény (max.) | 2500 W |
| Kapcsolóprogramok száma | 1 |
| Üzemi feszültség | 230 V/AC |
| Max. kapcsolási áram | 10 A |
| Szín | Fekete |
| Legrövidebb kapcsolási idő | 15 perc |
| Nyári-/Téli időátállás | Manuális |
| Szélesség | 72 mm |
| Magasság | 72 mm |
| Mélység | 40 mm |
| Kivitel | Digitális |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 72 x 72 x 40 mm |
| Időzítő idő | 15 min,30 min,1 h,2 h,4 h,8 h |
| Üzemi feszültség | 230 V/50 Hz |
| Termék típus | Dugalj időzítő |
| Termékazonosító | 37652 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Ansmann |
| Cikkszám | 610957 |
| Súly | 172 g |
| Vonalkód | 4013674024063 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




























Az első készülék, amit rendeltem sajnos hibásan működött, de az inShop munkatársai gyorsan és korrekten cserélték azt egy futár segítségével. A kicserélt készülék már megfelelően működik. A gomb kezelése kicsit kevésbé robosztusabb "érzetű", mint vártam, de eddig mindig működött, így elégedett vagyok.
H. Ferenc –