Ólomakku töltő 6V 12V 24V 0.9A, Ansmann ALCS2-24A
Gyártó: Ansmann
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Ólomakku dugasztöltő, ALCS 0,9 A2, 6, 12, 24 V-os ólomakkukhozAkkukapacitás 2 - 24 AhAutomatikus akkutípus felismerésEzzel a dugasztöltővel mindig helyesen feltöltheti ólomakkuját. Az akkutípus felismerésének köszönhetően a tö...
Termékazonosító: 15354
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 13 990 Ft/db)
13 990 Ft
2, 6, 12, 24 V-os ólomakkukhoz
Akkukapacitás 2 - 24 Ah
Automatikus akkutípus felismerés
Ezzel a dugasztöltővel mindig helyesen feltöltheti ólomakkuját. Az akkutípus felismerésének köszönhetően a töltőfeszültség automatikusan alkalmazkodik az ólomakku kapacitásához. Semmilyen beállítás nem szükséges a töltőkészüléken töltés előtt, egyszerűen csatlakoztatni kell és kész.
Műszaki adatok:
Ajánlott akkukapacitás (max.): 15 Ah · Ajánlott akkukapacitás (min.): 1.3 Ah · Alkalmas (ólomakku): 2 V,6 V,12 V,24 V · Hozzávaló akku: Ólom-savas,Ólom-zselés,Ólom-vlies · Méret, magasság: 106 mm · Méret, mélység: 50 mm · Méret, szélesség: 66 mm · Súly: 400 g · Termék típus: Ólomakku töltő · Töltési csatornák/rekeszek: 1 · Töltési végfeszültség: 2.3 V,6.9 V,13.8 V,27.6 V · Töltőáram (max.): 0.9 A · Töltőáram 12V-nál: 0.3 A · Töltőáram 2 V-nál: 0.9 A · Töltőáram 6 V-nál: 0.7 A · Üzemi feszültség: 230 V
Szállítás tartalma:
Akkutöltő · Akkucsipeszek · Használati útmutató.
| Hozzávaló akku | Ólom-savas |
|---|---|
| Hozzávaló akku | Ólom-zselés |
| Hozzávaló akku | Ólom-vlies |
| Alkalmas (ólomakku) | 2 V |
| Alkalmas (ólomakku) | 6 V |
| Alkalmas (ólomakku) | 12 V |
| Alkalmas (ólomakku) | 24 V |
| Ajánlott akkukapacitás (min.) | 1.3 Ah |
| Ajánlott akkukapacitás (max.) | 15 Ah |
| Töltési csatornák/rekeszek | 1 |
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Töltőáram (max.) | 0.9 A |
| Töltőáram 2 V-nál | 0.9 A |
| Töltőáram 6 V-nál | 0.7 A |
| Töltőáram 12V-nál | 0.6 A |
| Töltőáram 12V-nál | 0.3 A |
| Töltési végfeszültség | 2.3 V |
| Töltési végfeszültség | 6.9 V |
| Töltési végfeszültség | 13.8 V |
| Töltési végfeszültség | 27.6 V |
| Szélesség | 66 mm |
| Magasság | 106 mm |
| Mélység | 50 mm |
| Súly | 400 g |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 66 x 106 x 50 mm |
| Ajánlott akkukapacitás | 2 ... 24 Ah |
| Termék típus | Ólomakku töltő |
| Termékazonosító | 15354 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Ansmann |
| Cikkszám | 250239 |
| Súly | 284 g |
| Vonalkód | 4013674502394 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.