Lézer pointer és zseblámpa max. hatótáv 50 m Ansmann 2in1
Gyártó: Ansmann
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Ansmann Lézermutató 2in1 Lézermutató, 2 az 1-benFényes fehér LED-es lámpaMesszire elérő lézersugárKulcstartóvalMini lézermutató és kulcstartós lámpa. Ideális PC-s és videós prezentációkhoz. Az ultra-kis méret, mindöss...
Termékazonosító: 807042
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 990 Ft/db)
2 990 Ft
Lézermutató, 2 az 1-ben
Fényes fehér LED-es lámpa
Messzire elérő lézersugár
Kulcstartóval
Mini lézermutató és kulcstartós lámpa. Ideális PC-s és videós prezentációkhoz. Az ultra-kis méret, mindössze 6,0 cm hosszú és 0,9 cm átmérőjű, lenyűgöző, akár 50 méteres hatótávolságot biztosít (vörös lézer). A kiegészítő nagyon fényes fehér LED ideális arra, hogy a környezetben lévő tárgyakat megvilágítsuk. Praktikus, karabíner kampós kulcstartóval a lámpa bárhol rörgzíthető, ideálisan a kulcscsomóra. 3 db LR41 alkáli gombelemet tartalmaz.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Hatótáv (max.): 50 m · Hullámhossz: 650 nm · Lézerosztály: 2 · Méret, hossz: 58 mm · Szín: Ezüst · Súly: 19 g · További műszaki adatok: Lézer színe: piros · Érintésvédelmi osztály: III · Megfelel az EN60825-1:2014 irányelvnek · Lézer kimeneti teljesítmény kevesebb mint 1 mW · Tápellátás: 3 db LR41 gombelem (vele szállítjuk) · Átmérő: 10 mm
Package contents:
Lézermutató, 2 az 1-ben · 3 db LR41 elem
Note:
Ez a lámpa mobil használatra készült a mellékelt LED-lámpa nem alkalmas háztartási helyiségvilágításra.
| Hullámhossz | 650 nm |
|---|---|
| Max. hatótáv (szabad területen) | 50 m |
| Tápellátás | 3 db LR41 gombelem (vele szállítjuk) |
| Szín | Ezüst |
| Súly | 19 g |
| Méret | (Ø x H) 10 mm x 58 mm |
| Átmérő | 10 mm |
| Hossz | 58 mm |
| Lézerosztály | 2 |
| Termék típus | Lézermutató |
| Termékazonosító | 807042 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Ansmann |
| Cikkszám | 2162622 |
| Súly | 42 g |
| Vonalkód | 4013674154197 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.














Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.