Akkutöltők
Ansmann ACS 48 Modell töltő 0.35 A NiCd, NiMH
Gyártó: Ansmann
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Ansmann ACS 48 Modell töltő 0.35 A NiCd, NiMH
Termékazonosító: 851472
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 8 390 Ft/db)
8 390 Ft
| Üzemi feszültség | 100 - 240 V |
|---|---|
| Töltőáram (max.) | 0.35 A |
| Töltési csatornák/rekeszek | 1 |
| Méret | (H x Sz x Ma) 58 x 35 x 44 mm |
| Magasság | 44 mm |
| Hossz | 58 mm |
| Szélesség | 35 mm |
| Hozzávaló akku | NiCd |
| Hozzávaló akku | NiMH |
| Max. cella szám (NiCd/NiMH) | 8 |
| Min. cella szám (NiCd/NiMH) | 4 |
| Alkalmas | 4 - 8 |
| Gyártói szám | 1001-0024 |
| Termék típus | Modell töltő |
| Termékazonosító | 851472 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Ansmann |
| Cikkszám | 1366990 |
| Súly | 200 g |
| Vonalkód | 4013674036455 |
RC modelljátékok és hobbi projektekhez szükséges energiát biztosító akkutöltők széles választékát kínáljuk. SKYRC, Reely, Traxxas, Absima és Gens ace márkák megbízható akkutöltéseivel garantáltan megtalálod a megfelelőt az igényeidnek. Modell akkukat NiMH, LiPo, LiFePO, Lítiumion és Ólom technológiával töltheted fel. Válassz 230V vagy 12V-os töltőket, amelyek akár 8A teljesítménnyel is rendelkeznek.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.