Baby akkumulátorok (C)
Babyakku Ansmann maxE HR14 NiMH 1.2 V 2500 mAh 2 db
Gyártó: Ansmann
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Babyakku Ansmann maxE HR14 NiMH 1.2 V 2500 mAh 2 db
Termékazonosító: 850499
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 990 Ft/db)
4 990 Ft
| Méret | baby (C típus) |
|---|---|
| Technológia | NiMH |
| Feszültség | 1.2 V |
| Kapacitás | 2500 mAh |
| Magasság | 49.5 mm |
| Átmérő | 25.5 mm |
| Tartalom | 2 db |
| Alternatív megnevezések | HR14 |
| Alternatív megnevezések | LR15 |
| Alternatív megnevezések | C |
| Alternatív megnevezések | AM2 |
| Alternatív megnevezések | L |
| Alternatív megnevezések | MN1400 |
| Alternatív megnevezések | 814 |
| Alternatív megnevezések | E93 |
| Alternatív megnevezések | LR14N |
| Alternatív megnevezések | 14A |
| Alternatív megnevezések | KC |
| Alternatív megnevezések | R14 |
| Alternatív megnevezések | BA3042 |
| Alternatív megnevezések | U7522 |
| Alternatív megnevezések | UM2 |
| Alternatív megnevezések | 1/2 Torcia |
| Újratölthető | Igen |
| Méret | (Ø x Ma) 25.5 mm x 49.5 mm |
| Termék típus | Babyakku |
| Termékazonosító | 850499 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Ansmann |
| Cikkszám | 1305459 |
| Súly | 124 g |
| Vonalkód | 4013674030910 |
Baby akkumulátorok (C) kategóriánkban megtalálhatók az Ansmann, VOLTCRAFT, Energizer, Verico és Duracell márkák által kínált C típusú elemek. A NiMH technológiával készített, újra tölthető babyakkumulátorok hosszú élettartamot garantálnak. Válasszon a 2500 mAh-tól a 4500 mAh-ig terjedő kapacitású modellekből, és biztosítsa a megfelelő energiát fényképezőgépekhez, rádiókhoz, játékokhoz és más kisebb elektronikai eszközökhöz.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.














Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.