Amphenol B1004A1-ND3G-50R-0.01-1W B1004A1-ND3G-50R-0.01-1W Lezáró ellenállás Ezüst 1 db
Gyártó: Amphenol
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Amphenol B1004A1-ND3G-50R-0.01-1W B1004A1-ND3G-50R-0.01-1W Lezáró ellenállás Ezüst 1 db
Termékazonosító: 848112
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 090 Ft/db)
2 090 Ft
| Tartalom | 1 db |
|---|---|
| Szín | Ezüst |
| Impedancia | 50 Ω |
| Alkalmas | BNC alj |
| Gyártói szám | B1004A1-ND3G-50R-0.01-1W |
| Gyártói szám | B1004A1-ND3G-50R-0.01-1W |
| Frekvenciatartomány | 4 GHz |
| Szigetelőanyag | POM |
| Termék típus | Lezáró ellenállás |
| Termékazonosító | 848112 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Amphenol |
| Cikkszám | 748473 |
| Súly | 13.2 g |
| Vonalkód | 2050000387654 |
| Kategória | Csatlakozók és kábelek>Csatlakozók>HF koax csatlakozó>Tartozékok HF csatlakozókhoz |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.