Amphenol RT0614-12PNH Kerek dugó Dugó, egyenes Össz pólusszám: 12 Sorozat (kerek csatlakozók): RT360™ 1 db
Gyártó: Amphenol
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Amphenol RT0614-12PNH Kerek dugó Dugó, egyenes Össz pólusszám: 12 Sorozat (kerek csatlakozók): RT360™ 1 db
Termékazonosító: 847616
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 11 990 Ft/db)
11 990 Ft
| Kivitel | Dugó, egyenes |
|---|---|
| Össz pólusszám | 12 |
| Csatlakozó | Krimpelős |
| Tartalom | 1 db |
| Hőmérséklet (max.) | +85 °C |
| Névleges áram | 10 A |
| Hőmérséklet (min.) | -40 °C |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 10 A |
| Zárás | Bajonett |
| Névleges feszültség | 250 V |
| Ház anyaga | Thermoplaszt |
| Csatlakozási méret | 16 |
| Védelmi típus | IP67 (bedugott állapotban) |
| Sorozat | RT360™ |
| Gyártói szám | RT0614-12PNH |
| Gyártói szám | RT0614-12PNH |
| Pólusszám | 12 |
| Érintkező méretek száma | 12 |
| Csatlakozási szög | 180 ° |
| Termék típus | Kerek dugó |
| Termékazonosító | 847616 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Amphenol |
| Cikkszám | 737524 |
| Súly | 22 g |
| Vonalkód | 2050001465290 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.