Amphenol SS24ML1F Kerek dugó érintkező Alj, érinkező Sorozat (kerek csatlakozók): RT360™ 1 db
Gyártó: Amphenol
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Amphenol SS24ML1F Kerek dugó érintkező Alj, érinkező Sorozat (kerek csatlakozók): RT360™ 1 db
Termékazonosító: 847544
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 295 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 7
295 Ft
| Kivitel | Alj, érinkező |
|---|---|
| Csatlakozó | Krimpelős |
| Tartalom | 1 db |
| Hőmérséklet (max.) | +85 °C |
| Névleges áram | 10 A |
| Hőmérséklet (min.) | -40 °C |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 10 A |
| Névleges feszültség | 250 V |
| Érintkezőanyag | Aranyozott |
| Csatlakozási méret | 16 |
| Keresztmetszet tartomány | 0.25 mm² (max) |
| Sorozat | RT360™ |
| Gyártói szám | SS24ML1F |
| Gyártói szám | SS24ML1F |
| Keresztmetszet (max.) | 0.25 mm² |
| Csatlakozási szög | 180 ° |
| AWG | 26 - 25 |
| Termék típus | Kerek dugó érintkező |
| Termékazonosító | 847544 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Amphenol |
| Cikkszám | 736769 |
| Súly | 0.27 g |
| Vonalkód | 2050001466532 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.