Amewi 22409 Spinstar RC kezdő modellautó
Gyártó: Amewi
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Kaszkadőr autó Spinstar RtRVad kaszkadőr funkciókTartalmazza. színes LED világításA Spinstar egy kicsi kifutó vad kaszkadőr funkciókkal. A forgó első tengelynek köszönhetően hűvös mutatványokat képes végrehajtani. A Spinstar kerék...
Termékazonosító: 883180
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 7 490 Ft/db)
7 490 Ft
Vad kaszkadőr funkciók
Tartalmazza. színes LED világítás
A Spinstar egy kicsi kifutó vad kaszkadőr funkciókkal. A forgó első tengelynek köszönhetően hűvös mutatványokat képes végrehajtani. A Spinstar kerékpárokkal is fel van szerelve, így a hátsó kerekeikön is lovagolhat. Annak érdekében, hogy az egész továbbra is nagyon jól néz ki, a Spinstar sok színes LED-del van felszerelve, így sötétben is nagyon szórakoztató. A Spinstar modern 2,4 GHz-es technológiát használ a vezérlőparancsok tökéletes továbbításához. Több jármű is működtethető egyszerre.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Műszaki adatok: Ajánlott minimális életkor: 3 év · Gyártói szín: Kék · Méret, hossz: 140 mm · Méret, magasság: 100 mm · Méret, szélesség: 85 mm
Szállítás tartalma: stunt jármű, Távirányító berendezés, Tartozékok, Használati útmutató
| Méret | (H x Sz x Ma) 140 x 85 x 100 mm |
|---|---|
| Szín | Kék |
| Magasság | 100 mm |
| Hossz | 140 mm |
| Szélesség | 85 mm |
| Gyártói szám | 22409 |
| Termék típus | RC kezdő modellautó |
| Termékazonosító | 883180 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Amewi |
| Cikkszám | 2236908 |
| Súly | 296 g |
| Vonalkód | 4260631420530 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.