Toló potméter 10 kΩ sztereo 0,2 W logaritmikus ALPS 401766
Gyártó: ALPS
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Sztereo síkpályás tolószabályzóTolószabályzó fém házban, előlap és nyomtatott lap szereléshez keverőpultokban az audio-, video- és fénytechnika területén. Műszaki adatok: Ellenállásérték: 10 kΩ · Gyártói szám: 401766 · Kap...
Termékazonosító: 22287
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 990 Ft/db)
2 990 Ft
Tolószabályzó fém házban, előlap és nyomtatott lap szereléshez keverőpultokban az audio-, video- és fénytechnika területén.
Műszaki adatok:
Ellenállásérték: 10 kΩ · Gyártói szám: 401766 · Kapcsolási feszültség: 200 V/AC,10 V/DC · Működtető erő: 1.3 N · Potencióméter típus: Toló potenciométer · RoHS konform: Igen · Tartalom: 1 db · Terhelhetőség (elektromos): 0.2 W · Tolerancia: 0.2 % · Toló út: 60 mm · További műszaki adatok: Együttfutás középállásban 2 dB-en belül · Tolóerő: 0,3 - 1,3 N · Lever1 toló típus (8 x 1,2 x 12 mm) · Élettartam: 30000 ciklus · Rögzítő furatok távolsága: 80 mm
Szállítás tartalma:
Tológomb nélkül szállítjuk.
| Ellenállás | 10 kΩ |
|---|---|
| Ellenállás lefolyás | Logaritmikus |
| Toló út | 60 mm |
| Terhelhetőség | 0.2 W |
| Működtető erő | 1.3 N |
| Kapcsolási feszültség | 200 V/AC |
| Kapcsolási feszültség | 10 V/DC |
| Tolerancia | 0.2 % |
| Tartalom | 1 db |
| Kimenet | Sztereó |
| Gyártói szám | 401766 |
| Kivitel | Sztereo |
| Szigetelési ellenállás | 100 MΩ |
| Tolerancia | ± 20 % |
| Típus | RS60N12 10KAX2 |
| Működtető erő | 0,3 - 1,3 N |
| Terhelhetőség | 0,2 W |
| Ellenálláslefolyás | Log |
| Üzemi feszültség | 200 V/AC / 10 V/DC |
| Termék típus | Toló potenciométer |
| Termékazonosító | 22287 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | ALPS |
| Cikkszám | 442148 |
| Súly | 18 g |
| Vonalkód | 2050000114366 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.