Keverőpult toló potméter 10 kΩ sztereo 0,1 W logaritmikus ALPS 402126
Gyártó: ALPS
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Speciális fader keverőpultban való alkalmazásra. Műszaki adatok: Ellenállásérték: 10 kΩ · Gyártói szám: 402126 · Kapcsolási feszültség: 150 V/AC,10 V/DC · Méret, magasság: 7 mm · Méret, szélesség: 9 mm · Működtető erő: 2 N · Potenc...
Termékazonosító: 22249
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 990 Ft/db)
1 990 Ft
Műszaki adatok:
Ellenállásérték: 10 kΩ · Gyártói szám: 402126 · Kapcsolási feszültség: 150 V/AC,10 V/DC · Méret, magasság: 7 mm · Méret, szélesség: 9 mm · Működtető erő: 2 N · Potencióméter típus: Keverőpult fader · RoHS konform: Igen · Tartalom: 1 db · Terhelhetőség (elektromos): 0.1 W · Tolerancia: 0.2 % · Toló út: 60 mm · További műszaki adatok: Rögzítő furatok távolsága: 71 mm · Csillapítás: min. 110 dB · Együttfutás (-40 - 0 dB) 3 dB-en belül · Élettartam: 30000 ciklus
Szállítás tartalma:
Tológomb nélkül szállítjuk.
| Ellenállás | 10 kΩ |
|---|---|
| Ellenállás lefolyás | Logaritmikus |
| Toló út | 60 mm |
| Terhelhetőség | 0.1 W |
| Működtető erő | 2 N |
| Kapcsolási feszültség | 150 V/AC |
| Kapcsolási feszültség | 10 V/DC |
| Tolerancia | 0.2 % |
| Szélesség | 9 mm |
| Magasság | 7 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (Sz x Ma) 9 mm x 7 mm |
| Kimenet | Sztereó |
| Gyártói szám | 402126 |
| Termék típus | Keverőpult fader |
| Termékazonosító | 22249 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | ALPS |
| Cikkszám | 441831 |
| Súly | 10 g |
| Vonalkód | 2050000113727 |
1 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.