Toló potméter 10 kΩ sztereo 0,2 W lineáris ALPS 401547
Gyártó: ALPS
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Miniatűr sztereo síkpályás tolószabályzóRoHS konformTolószabályzó fém házban univerzális alkalmazásra az iparban, valamint az audio-, video- és fénytechnika területén. Homlokoldali és panel szereléshez. Műszaki adatok:
Termékazonosító: 22245
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 890 Ft/db)
1 890 Ft
RoHS konform
Tolószabályzó fém házban univerzális alkalmazásra az iparban, valamint az audio-, video- és fénytechnika területén. Homlokoldali és panel szereléshez.
Műszaki adatok:
Ellenállásérték: 10 kΩ · Gyártói szám: 401547 · Kapcsolási feszültség: 200 V/AC,10 V/DC · Méret, hossz: 75 mm · Méret, magasság: 7 mm · Méret, szélesség: 9 mm · Működtető erő: 2.5 N · Potencióméter típus: Toló potenciométer · RoHS konform: Igen · Tartalom: 1 db · Terhelhetőség (elektromos): 0.2 W · Tolerancia: 0.2 % · Toló út: 60 mm · További műszaki adatok: Élettartam: 15000 ciklus · Rögzítő furatok távolsága: 71 mm · Együttfutás 3 dB-en belül (-40 dB - 0 dB)
Szállítás tartalma:
Tológomb nélkül szállítjuk.
| Ellenállás | 10 kΩ |
|---|---|
| Ellenállás lefolyás | Lineáris |
| Toló út | 60 mm |
| Terhelhetőség | 0.2 W |
| Működtető erő | 2.5 N |
| Kapcsolási feszültség | 200 V/AC |
| Kapcsolási feszültség | 10 V/DC |
| Tolerancia | 0.2 % |
| Hossz | 75 mm |
| Szélesség | 9 mm |
| Magasság | 7 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 75 x 9 x 7 mm |
| Kimenet | Sztereó |
| Gyártói szám | 401547 |
| Kivitel | Sztereo |
| Szigetelési ellenállás | 100 MΩ |
| Tolerancia | ± 20 % |
| Típus | RS60112 10KBX2 |
| Működtető erő | 0,3 - 2,5 N |
| Terhelhetőség | 0,2 W |
| Ellenálláslefolyás | Lin |
| Üzemi feszültség | 200 V/AC / 10 V/DC. |
| Termék típus | Toló potenciométer |
| Termékazonosító | 22245 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | ALPS |
| Cikkszám | 441790 |
| Súly | 8 g |
| Vonalkód | 2050000113628 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Az elvárásaimnak tökéletesen megfelelt a tranzakció és a szállítás is és köszönet a Vaterának is a lehetőségért!
MANUS1_a –