Csempefúrók, üvegfúrók
Alpen Keramo extreme ATM2 300062100 Üveg- és csempefúró készlet 2 részes 6 mm 1/4 (6,3 mm), Hengeres befogószár 1 készlet
Gyártó: Alpen
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Alpen Keramo extreme ATM2 300062100 Üveg- és csempefúró készlet 2 részes 6 mm 1/4 (6,3 mm), Hengeres befogószár 1 készlet
Termékazonosító: 870551
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 12 990 Ft/db)
12 990 Ft
| Furatátmérő | 6 mm |
|---|---|
| Anyag | Keményfém |
| Anyag alkalmasság | Csempe |
| Anyag alkalmasság | Beton |
| Anyag alkalmasság | Üveg |
| Tartó | 1/4" (6,3 mm) |
| Tartó | Hengeres befogószár |
| Tartalom | 1 készlet |
| Termék típus | Üveg- és csempefúró készlet |
| Termékazonosító | 870551 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Alpen |
| Cikkszám | 1285274 |
| Súly | 115 g |
| Vonalkód | 9002741151356 |
Csempe és üveg fúrásához keresel megbízható kiegészítőket? Ebben a kategóriában megtalálod a professzionális minőségű csempefúrókat és üvegfúrókat, amelyekkel könnyedén áttörheted kemény anyagokat. Rendelkezésre állnak különféle márkák termékei, mint például a kwb, Bosch Accessories, Alpen, Heller és Brüder Mannesman, így biztosan megtalálod a számodra legmegfelelőbb fúró szarakat.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.