Kő spirálfúrók
Alpen 80704100100 Keményfém Kalapácsfúró készlet 8 részes 5 mm, 6 mm, 6 mm, 8 mm, 8 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm SDS-Plus 1 készlet
Gyártó: Alpen
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Alpen 80704100100 Keményfém Kalapácsfúró készlet 8 részes 5 mm, 6 mm, 6 mm, 8 mm, 8 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm SDS-Plus 1 készlet
Termékazonosító: 850172
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 15 990 Ft/db)
15 990 Ft
| Furatátmérő | 5 mm |
|---|---|
| Furatátmérő | 6 mm |
| Furatátmérő | 8 mm |
| Furatátmérő | 10 mm |
| Furatátmérő | 12 mm |
| Anyag | Keményfém |
| Anyag alkalmasság | Kő |
| Anyag alkalmasság | Falazat |
| Anyag alkalmasság | Beton |
| Tartó | SDS-Plus |
| Tartalom | 1 készlet |
| Termék típus | Kalapácsfúró készlet |
| Termékazonosító | 850172 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Alpen |
| Cikkszám | 1285269 |
| Súly | 692 g |
| Vonalkód | 9002740273677 |
Keressenek kő spirálfúrókat a Bosch Accessories, kwb, Alpen, Heller és Metabo márkák széles választékából! A betonfúrószár, falfúró és ütvefúrók között biztosan megtalálja a megfelelő eszközt építkezéseihez. Kőzetfúrószárainkkal könnyedén fúródhat kőbe és falba is. Válasszon a 95mm-es Wolfcraft 7266000 vagy az 8mm x 160 mm hosszú Heller SDS-Plus Ütvefúró betonhoz modellből, és sok másból.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.