Fafúrók
Alpen 600093100 Fa spirál fúró készlet 8 részes 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm Hengeres befogószár 1 készlet
Gyártó: Alpen
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Alpen 600093100 Fa spirál fúró készlet 8 részes 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm Hengeres befogószár 1 készlet
Termékazonosító: 850170
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 11 990 Ft/db)
11 990 Ft
| Furatátmérő | 3 mm |
|---|---|
| Furatátmérő | 4 mm |
| Furatátmérő | 5 mm |
| Furatátmérő | 6 mm |
| Furatátmérő | 8 mm |
| Furatátmérő | 10 mm |
| Anyag | HSS |
| Anyag alkalmasság | Fa |
| Tartó | Hengeres befogószár |
| Tartalom | 1 készlet |
| Termék típus | Fa spirál fúró készlet |
| Termékazonosító | 850170 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Alpen |
| Cikkszám | 1285210 |
| Súly | 238 g |
| Vonalkód | 9002741142590 |
A fafúrók segítségével könnyedén fúrhosszába kerülhet bármilyen fából készült anyag. Kínálatunkban Bosch Accessories, kwb, Heller, Alpen és C.K márkák fafúrói kaphatók, amelyek tökéletesek mind a hobbi felhasználóknak, mind a professzionális barkácsosoknak. Válasszon spirálfúrót vagy homlokmaró fúrót, 61mm-es vagy 86mm-es hosszúságban, Wolfcraft és QuickBit márkák termékei között.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.