Fafúrók
Alpen 62000300100 Fa spirál fúró 3 mm Teljes hossz 61 mm Hengeres befogószár 1 db
Gyártó: Alpen
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Alpen 62000300100 Fa spirál fúró 3 mm Teljes hossz 61 mm Hengeres befogószár 1 db
Termékazonosító: 850066
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 190 Ft/db)
2 190 Ft
| Furatátmérő | 3 mm |
|---|---|
| Anyag | HSS |
| Anyag alkalmasság | Fa |
| Tartó | Hengeres befogószár |
| Szár átmérő | 3 mm |
| Munkahossz | 33 mm |
| Teljes hossz | 61 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Termék típus | Fa spirál fúró |
| Termékazonosító | 850066 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Alpen |
| Cikkszám | 1285201 |
| Súly | 5 g |
| Vonalkód | 9002740989547 |
A fafúrók segítségével könnyedén fúrhosszába kerülhet bármilyen fából készült anyag. Kínálatunkban Bosch Accessories, kwb, Heller, Alpen és C.K márkák fafúrói kaphatók, amelyek tökéletesek mind a hobbi felhasználóknak, mind a professzionális barkácsosoknak. Válasszon spirálfúrót vagy homlokmaró fúrót, 61mm-es vagy 86mm-es hosszúságban, Wolfcraft és QuickBit márkák termékei között.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.