Kő spirálfúrók
Alpen ALPEN-MAYKESTAG 25200400100 Tetőcserép fúró 4 mm Teljes hossz 100 mm 1/4 (6,3 mm) 1 db
Gyártó: Alpen
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Alpen ALPEN-MAYKESTAG 25200400100 Tetőcserép fúró 4 mm Teljes hossz 100 mm 1/4 (6,3 mm) 1 db
Termékazonosító: 850057
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 790 Ft/db)
5 790 Ft
| Furatátmérő | 4 mm |
|---|---|
| Anyag alkalmasság | Tetőcserép |
| Anyag alkalmasság | Márvány |
| Anyag alkalmasság | Gránit |
| Anyag alkalmasság | Csempe |
| Munkahossz | 39 mm |
| Teljes hossz | 100 mm |
| Tartó | 1/4" (6,3 mm) |
| Tartalom | 1 db |
| Termék típus | Tetőcserép fúró |
| Termékazonosító | 850057 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Alpen |
| Cikkszám | 1285191 |
| Súly | 17 g |
| Vonalkód | 9002741104567 |
Keressenek kő spirálfúrókat a Bosch Accessories, kwb, Alpen, Heller és Metabo márkák széles választékából! A betonfúrószár, falfúró és ütvefúrók között biztosan megtalálja a megfelelő eszközt építkezéseihez. Kőzetfúrószárainkkal könnyedén fúródhat kőbe és falba is. Válasszon a 95mm-es Wolfcraft 7266000 vagy az 8mm x 160 mm hosszú Heller SDS-Plus Ütvefúró betonhoz modellből, és sok másból.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.