Univerzális fúrószárak
Alpen MultiCut 100905100 Keményfém Többcélú fúró készlet 5 részes 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm SDS-Plus 1 készlet
Gyártó: Alpen
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Alpen MultiCut 100905100 Keményfém Többcélú fúró készlet 5 részes 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm SDS-Plus 1 készlet
Termékazonosító: 850046
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 13 990 Ft/db)
13 990 Ft
| Furatátmérő | 5 mm |
|---|---|
| Furatátmérő | 6 mm |
| Furatátmérő | 8 mm |
| Furatátmérő | 10 mm |
| Anyag | Keményfém |
| Anyag alkalmasság | Fa |
| Anyag alkalmasság | Fém |
| Anyag alkalmasság | Műanyag |
| Anyag alkalmasság | Tégla |
| Anyag alkalmasság | Csempe |
| Tartó | SDS-Plus |
| Tartalom | 1 készlet |
| Termék típus | Többcélú fúró készlet |
| Termékazonosító | 850046 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Alpen |
| Cikkszám | 1285170 |
| Súly | 276 g |
| Vonalkód | 9002741156368 |
A professzionális és hobbi barkácsoláshoz is ideális univerzális fúrószárak széles választékát kínáljuk. Bosch Accessories, Alpen, PFERD, Makita és kwb márkák termékei között megtalálod a megfelelő fúró szerszámot bármilyen feladathoz. Gyémántfejjel ellátott SDS-Plus fúrószárainkkal könnyedén átfúrhatod a betont, kőzetkővet és kerámia anyagokat is.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.