Univerzális fúrószárak
Alpen MultiCut 72900600100 Keményfém Többcélú fúró 6 mm Teljes hossz 200 mm Hengeres befogószár 1 db
Gyártó: Alpen
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Alpen MultiCut 72900600100 Keményfém Többcélú fúró 6 mm Teljes hossz 200 mm Hengeres befogószár 1 db
Termékazonosító: 850022
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 890 Ft/db)
4 890 Ft
| Furatátmérő | 6 mm |
|---|---|
| Anyag | Keményfém |
| Anyag alkalmasság | Fa |
| Anyag alkalmasság | Fém |
| Anyag alkalmasság | Műanyag |
| Anyag alkalmasság | Tégla |
| Anyag alkalmasság | Csempe |
| Munkahossz | 135 mm |
| Teljes hossz | 200 mm |
| Tartó | Hengeres befogószár |
| Szár átmérő | 6 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Termék típus | Többcélú fúró |
| Termékazonosító | 850022 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Alpen |
| Cikkszám | 1285137 |
| Súly | 30 g |
| Vonalkód | 9002740000242 |
A professzionális és hobbi barkácsoláshoz is ideális univerzális fúrószárak széles választékát kínáljuk. Bosch Accessories, Alpen, PFERD, Makita és kwb márkák termékei között megtalálod a megfelelő fúró szerszámot bármilyen feladathoz. Gyémántfejjel ellátott SDS-Plus fúrószárainkkal könnyedén átfúrhatod a betont, kőzetkővet és kerámia anyagokat is.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.