Adó-vevő készülékek tartozékai
Albrecht Headset/beszélő garnitúra AE 31 C2-L 41999
Gyártó: Albrecht
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Albrecht Headset/beszélő garnitúra AE 31 C2-L 41999
Termékazonosító: 919455
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 8 390 Ft/db)
8 390 Ft
| Tartalom | 1 db |
|---|---|
| Alkalmas | G5XT Profi PMR-rádiókészülék készlet Midland |
| Alkalmas | PMR adó-vevő készülék kofferben, Midland G6 Duo |
| Alkalmas | PMR adó-vevő készülék, M24 Plus, Midland |
| Alkalmas | PMR adó-vevő készülék, M48 Plus, Midland |
| Alkalmas | PMR adó-vevő készülék, M99 Plus, Midland |
| Alkalmas | PMR adó-vevő készlet, Albrecht G7, gépjárművezetés oktatáshoz |
| Alkalmas | PMR adó-vevő készülékek kofferben, Midland G7XTR Duo |
| Alkalmas | PMR-/LPD adó-vevő készülékek kofferben, Midland G7XTR |
| Alkalmas | PMR adó-vevő készülék, Albrecht G7 MAG |
| Alkalmas | PMR adó-vevő készülék, Albrecht G7-XTR |
| Alkalmas | G8 solo Intercom Integralhelm Midland |
| Alkalmas | G8 solo Intercom Jethelm Midland |
| Alkalmas | PMR adó-vevő készülék, Midland G8 |
| Alkalmas | PMR adó-vevő készülék, 4 részes, kofferben, Midland G8 |
| Alkalmas | G8 Profi PMR-rádiókészülék készlet Midland |
| Alkalmas | PMR adó-vevő készülék, kofferben, Midland G9 Profi |
| Alkalmas | PMR adó-vevő készlet, Midland G9 Profi |
| Alkalmas | PMR adó-vevő készülék, Alan HP450-2A 3 részes koffer |
| Alkalmas | PMR adó-vevő készülék, Alan HP450-2A 6 részes koffer |
| Alkalmas | PMR rádió. Készletben Albrecht Tectalk Contact 2 |
| Alkalmas | PMR adó-vevő készülék, Albrecht Tectalk Contact 2 |
| Alkalmas | PMR adó-vevő készülék, Tectalk Pro |
| Alkalmas | CB kézi adó-vevő készülék, ALAN 42 Multi Standard |
| Termék típus | Headset/beszélő garnitúra |
| Termékazonosító | 919455 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Albrecht |
| Cikkszám | 932910 |
| Súly | 50 g |
Ezen az oldalon megtalálod az adó-vevő készülékekhez szükséges tartozékokat. Albrecht, Kenwood, Midland és Alinco márkák termékei között biztosan megtalálod a megfelelő elemet: akkumulátorok, mikrofonok, fejhallgatók vagy más kiegészítők. Válassz a kínálatból és garantáld a hatékony működést adó-vevő készülékednek.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.