Albrecht 6348 GPA 27 1/2 CB állomás antenna Lambda típus 1/2
Gyártó: Albrecht
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Albrecht 6348 GPA 27 CB állomás antenna 615 cm Lambda típus 1/2CB állomás antenna, GPA 27Alu sugárzóSWR teleszkóp előre megjelölve3 db 90 cm-es radiálFrekvenciatartomány 26 - 28 MHzIm...
Termékazonosító: 919087
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 26 990 Ft/db)
26 990 Ft
Albrecht
6348
GPA 27
CB állomás antenna
615 cm
Lambda típus 1/2
CB állomás antenna, GPA 27
Alu sugárzó
SWR teleszkóp előre megjelölve
3 db 90 cm-es radiál
Frekvenciatartomány 26 - 28 MHz
Impedancia: 50 ohm.
Erősítés 2,15 dBi
Rögzítő készlettel.
Kiváló minőségű Lambda 1/2 CB állomásantenna korrózióálló alumíniumból a teljesítmény és a stabilitás növelése érdekében.
Az SWR nem állítható.
Az antenna teljes magassága kb. 6,15 m, és egy rögzítőkészlettel együtt szállítjuk. Az antennának 3 radiális csöve is van, amelyek mindegyike 90 cm hosszú.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Csatlakozó (antenna): PL · Frekvenciatartomány, antenna: 26 - 28 MHz · Lambda típus: 1/2 · Méret, hossz: 615 cm · Szerelési mód: Fix rögzítés · Teljesítmény: 150 W · További műszaki adatok: SWR előbeállítás · SWR min. 1:1,5 · Impedancia: 50 ohm. · Árboctartó Ø 40 mm-ig
Package contents:
Antenna · Szerelési tartozékok · Használati útmutató
| Csatlakozó | PL |
|---|---|
| Lambda típus | 1/2 |
| Frekvenciatartomány | 26 - 28 MHz |
| Teljesítmény | 350 W |
| Kivitel | Fix rögzítés |
| Hossz | 550 cm |
| Csatlakozó | rögzítő anyagokkal. |
| Anyag | Alu |
| Lambda típus | 1/2 |
| Termék típus | CB állomás antenna |
| Termékazonosító | 919087 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Albrecht |
| Cikkszám | 930337 |
| Súly | 1.4 kg |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.