Rádió szkennerek tartozékai
Albrecht 67181 Super70 Blue Line CB mobil antenna Lambda típus 1/4
Gyártó: Albrecht
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Albrecht 67181 Super70 Blue Line CB mobil antenna Lambda típus 1/4
Termékazonosító: 915752
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 17 990 Ft/db)
17 990 Ft
| Csatlakozó | DV |
|---|---|
| Lambda típus | 1/4 |
| Frekvenciatartomány | 27 - 28 MHz |
| Teljesítmény | 15/150 W |
| Kivitel | DV talp |
| Hossz | 70 cm |
| Anyag | Lemez, réz, műanyag, rozsdamentes acél |
| Termék típus | CB mobil antenna |
| Termékazonosító | 915752 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Albrecht |
| Cikkszám | 759923 |
| Súly | 421 g |
Ezen az oldalon megtalálhatók a rádió szkennerekhez szükséges tartozékok, melyekkel még kényelmesebbé és hatékonyabbá teheted munkádat vagy hobbidat. Albrecht és Midland márkák széles választékából válogathatsz készüléktartókat, antennákat, talpokat és más hasznos kiegészítőket. A kínálatunkban megtalálható például a Tectalk Mag PMR-hez készült készüléktartó vagy az Albrecht 6157 AE Rádiószkenner készülékantennája Lambda típus 1/4.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.