Hobby PMR adó-vevő készülék, 2 részes készlet, Albrecht Tectalk Smile 29645
Gyártó: Albrecht
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Albrecht Tectalk Smile rádió adó-vevő gyerekeknekEgyszerű kezelés és alacsony sugárzásBejelentési- és díjkötelezettség mentesJóváhagyva a játékokra vonatkozó DIN EN71 és DIN EN62115 szabvány szerint.A kézreálló és könnyű rádió...
Termékazonosító: 756597
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 12 990 Ft/db)
12 990 Ft
Egyszerű kezelés és alacsony sugárzás
Bejelentési- és díjkötelezettség mentes
Jóváhagyva a játékokra vonatkozó DIN EN71 és DIN EN62115 szabvány szerint.
A kézreálló és könnyű rádióbeszélő tökéletes gyerekek és tinik számára: A könnyű kezelhetőség, áttekinthető funkciók és megnyerő design számtalan kalandhoz tökéletes kísérővé teszi a készüléket.
A kertben vagy a játszótéren, kerékpártúrán vagy nyaralás közben - a Techtalk Smile Walkie Talkiek gondoskodnak a véget nem érő játékélményről. Ezen kívül problémamentesen összeköthetők más rádió adó-vevőkkel is: így a szülők is probléma nélkül magukhoz hívhatják a gyerekeket...
Jellemzők:
Egyszerű kezelés · Bejelentési- és díjkötelezettségmentes Alacsony sugárzás · 3 csatorna.
Műszaki adatok:
Adóteljesítmény: 0.5 W · Csatornák (rádiójel): 8 PMR · Frekvencia: 446 MHz · Max. hatótáv (szabad területen): 3 km · Szín: Piros · Termék típus: Hobby rádió adó-vevő készülék · További műszaki adatok: Jóváhagyva a játékokra vonatkozó DIN EN71 és DIN EN62115 szabvány szerint. · 3 csatorna · Életkori ajánlás: 6 éves kortól.
Szállítás tartalma:
2 db adó-vevő készülék ,2 db övcsíptető,6 db alkáli mikroelem,1 db csavarhúzó (az elemtartó nyitásához)
| Adóteljesítmény | 0.5 W |
|---|---|
| Frekvencia | 446 MHz |
| Csatornák (rádiójel) | 8 PMR |
| Max. hatótáv (szabad területen) | 3 km |
| Szín | Piros |
| Termék típus | Hobby rádió adó-vevő készülék |
| Termékazonosító | 756597 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Albrecht |
| Cikkszám | 1891386 |
| Súly | 340 g |
| Vonalkód | 4032661296450 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.












Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.