Sűrített levegős készülékek
Aerotec Sűrített levegős kerékgumi töltő 1/4 (6,3 mm) 10 bar
Gyártó: Aerotec
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Aerotec Sűrített levegős kerékgumi töltő 1/4 (6,3 mm) 10 bar
Termékazonosító: 869834
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 14 990 Ft/db)
14 990 Ft
| Szerszámbefogó | 1/4" (6,3 mm) |
|---|---|
| Levegőfelhasználás | 100 l/perc |
| Üzemi nyomás (max.) | 10 bar |
| Üzemi túlnyomás | 10 bar |
| Kalibrált | Gyári standard (tanúsítvány nélkül) |
| Termék típus | Sűrített levegős kerékgumi töltő |
| Termékazonosító | 869834 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Aerotec |
| Cikkszám | 595532 |
| Súly | 498 g |
| Vonalkód | 4260135770599 |
Sűrített levegős készülékeinkkel hatékonyan végezhet el minden barkácsmunkát. Metabo, Aerotec, Hazet, Einhell és KS Tools márkák széles választékából válogathat, legyen szó szögbelövőkről, szegecselő pisztolyokról vagy komplett készletekről. A Mannesmann 15350 szögbelövő és a Hazet 9037SPC is népszerű választások.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.