Sűrített levegős szórópisztolyok
Aerotec mini HVLP Sűrített levegős szórópisztoly 3 bar
Gyártó: Aerotec
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Aerotec mini HVLP Sűrített levegős szórópisztoly 3 bar
Termékazonosító: 869823
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 15 990 Ft/db)
15 990 Ft
| Levegőfelhasználás | 120 l/perc |
|---|---|
| Üzemi nyomás (max.) | 3 bar |
| Súly | 296 g |
| Termék típus | Sűrített levegős szórópisztoly |
| Termékazonosító | 869823 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Aerotec |
| Cikkszám | 595526 |
| Súly | 398 g |
| Vonalkód | 4260135770018 |
Sűrített levegős szórópisztolyok segítségével professzionális minőségű festési eredményeket érhet el otthon is. A kategóriánkban megtalálhatja a Scheppach, Aerotec és Einhell márkák széles választékát, melyekkel bármilyen felületet könnyedén bevonhat. Válassza ki az Ön igényeinek megfelelő festékszóró pisztolyt, legyen az 3.5 bar nyomású vagy készletben kapható!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.