Tömlők, készre szerelt
Aerotec Sűrített levegős tömlő 10 m 20 bar
Gyártó: Aerotec
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Aerotec Sűrített levegős tömlő 10 m 20 bar
Termékazonosító: 869832
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 9 690 Ft/db)
9 690 Ft
| Hossz | 10 m |
|---|---|
| Csatlakozó | 1/4" (6,3 mm) |
| Üzemi nyomás (max.) | 20 bar |
| Belső Ø | 9 mm |
| Külső Ø | 14 mm |
| Súly | 1.3 kg |
| Tartalom | 1 db |
| Termék típus | Sűrített levegős tömlő |
| Termékazonosító | 869832 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Aerotec |
| Cikkszám | 595523 |
| Súly | 1.426 kg |
| Vonalkód | 4260135770667 |
Itt megtalálhatja a Metabo, Holzmann Maschinen, Aerotec és TOOLCRAFT márkák készre szerelt tömlőit, amelyeket pneumatikus eszközökhöz használhat. A feltekercselős kábeldobbal ellátott Brennenstuhl Anti Twist tömlők 6/12 mm-es és 9/15 mm-es átmérőben is elérhetők. Mindegyik tömlő kiváló minőségű anyagokból készült, hogy hosszú élettartamot garantáljon.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.