Sűrített levegős készülékek
Aerotec Sűrített levegős kerékgumi töltő 10 bar
Gyártó: Aerotec
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Aerotec Sűrített levegős kerékgumi töltő 10 bar
Termékazonosító: 670084
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 7 690 Ft/db)
7 690 Ft
| Levegőfelhasználás | 120 l/perc |
|---|---|
| Üzemi nyomás (max.) | 10 bar |
| Súly | 500 g |
| Kalibrált | Gyári standard (tanúsítvány nélkül) |
| Termék típus | Sűrített levegős kerékgumi töltő |
| Termékazonosító | 670084 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Aerotec |
| Cikkszám | 595520 |
| Súly | 435 g |
| Vonalkód | 4260135770513 |
Sűrített levegős készülékeinkkel hatékonyan végezhet el minden barkácsmunkát. Metabo, Aerotec, Hazet, Einhell és KS Tools márkák széles választékából válogathat, legyen szó szögbelövőkről, szegecselő pisztolyokról vagy komplett készletekről. A Mannesmann 15350 szögbelövő és a Hazet 9037SPC is népszerű választások.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.