Aerotec Sűrített levegős kifújó pisztoly 1/4 (6,3 mm) 10 bar
Gyártó: Aerotec
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Aerotec Sűrített levegős kifújó pisztoly 1/4 (6,3 mm) 10 bar
Termékazonosító: 869820
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 690 Ft/db)
3 690 Ft
| Szerszámbefogó | 1/4" (6,3 mm) |
|---|---|
| Üzemi nyomás (max.) | 10 bar |
| Súly | 260 g |
| Termék típus | Sűrített levegős kifújó pisztoly |
| Termékazonosító | 869820 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Aerotec |
| Cikkszám | 595518 |
| Súly | 246 g |
| Vonalkód | 4260135770414 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.